בניית אתרים

למה עסקים צריכים אתר אינטרנט?

בטח אמרתם לעצמכם אולי גם אנחנו צריכים לעסק שלנו אתר? אחרת למה אתם כאן?

אנו מקווים שהגעתם לעמוד הזה כי אתם צריכים אתר או דף נחיתה לעסק שלכם, וכי הבנתם שהגיע הזמן לבסס את מעמדכם ברשת האינטרנט, דבר שחשוב מאוד לעשות כיום כדי להצליח להתמודד עם כל התחרות הקיימת. כשבונים אתר זה לא אומר לזרוק את כל השירותים או המוצרים שלכם אליו ולצפות שלקוחות יתחילו לעמוד אצלכם מחוץ לדלת – זה פשוט לא עובד ככה.

אנו ב SEE MEDIA מתייחדים בראייה מקורית, שמבינה איך צריך לבצע את מלאכת בניית האתרים מותאמי צרכים של בתי העסק, ואיך הם צריכים להיראות, לאחר שישבנו והקשבנו לכל המידע הנחוץ שהיה לבעלי עסקים לספק לנו. הראייה שלנו אומרת שערך, נראות וחווית משתמש הם הבסיס להפיכת המשתמשים ללקוחות משלמים. בלי זה, הגולשים שיכנסו לכל אתר שלא עומד על יסודות אלו פשוט ינטשו אותו ויעברו לאתר של המתחרה.

איזה אתר תרצו לבנות?

בניית אתרי וורדפרס

WordPress היא מערכת בנייה וניהול אתרים בקוד פתוח הכי נפוצה בעולם. בעלת מערכת ניהול נוחה ועדכנית שכל אחד יכול לתפעל. אנו מתמחים בכל מה שקשור למערכת wordpress, החל מבניית אתרים לפי עיצוב אישי, דרך התקנה ועדכון תבניות וכלה בפיתוח מתקדם.

בניית חנויות וירטואליות

אין צל של ספק כי האינטרנט הוא מרכז הקניות הגדול ביותר בעולם. מכאן ניתן להבין שבניית חנות וירטואלית היא מחוייבת מציאות. אנו מתמחים באפיון ובנייה של חנויות וירטואליות מתקדמות הכוללות חוויית משתמש מתוחכמת, תוך שימת דגש על ממשק יעיל ועיצוב בהתאמה אישית לצורכי הלקוח. 

אבטחת אתר

כחלק מהעידן החדש והפריצות הרבות שנעשו. חלק בלתי נפרד באתר שלכם הוא הצורך באבטחתו ודאגה לשמירה על רמת ואיכות האבטחה וההגנה עליו בכל זמן. אנו מציעים את השירות הנחוץ הזה בכל אתר wordpress שנבנה לכם ונדאג לשמור על עדכון המערכת ואבטחתה.

אפיון וחווית משתמש

אפיון אתרים הוא השלב הראשון לתהליך בנייה של פרויקטים טכנולוגיים, כמו בניית אתר אינטרנט. תהליך האפיון נועד להוציא לאור את אתר האינטרנט המקצועי מתוך הרעיון שבראשו של הלקוח עם הפונקציות והעיצוב בו חשק. כמובן שנוסיף בכל תהליך החשיבה מהידע שלנו כדי לגרום לבסוף למשתמש הייעודי לחוויה שתעודד אותו להישאר באתרכם כמה שיותר זמן ושיבצע את הפעולה אותה תרצו שיבצע!

בניית אתרים רספונסיביים

בימנו כשרוב האנשים בעולם מחזיקים בידם סמארטפון ואם נהיה מדוייקים מדובר על כ 85% משתמשים בעולם. כיום הגלישה באינטרנט נעשית בעיקר ממכשירים אלו. לכן, בניית אתר רספונסיבי המותאם למכשירים הסמארטפון הם בגדר חובה. העיצוב הרספונסיבי יעזור ליצור חווית משתמש אופטימלית ואחידה לכל סוגי הרזולוציות וכך האתר שלכם יקבל חשיפה מרבית של גולשים – האמת לא משנה אם הם גולשים ממכשיר סלולרי, מחשב או טאבלט! מגניב לא?

דפי נחיתה

דף נחיתה זהו הדף הראשון אליו "ינחת" הלקוח הפוטנציאלי שלכם, דף אינטרנט פרסומי זה יכלול מלל בעל ערך ומכירתי ועיצוב מותאם לפעולה אותה נרצה שהמשתמש יבצע. מטרת הדף לייצר פניות מלקוחות חדשים באמצעות אינטרקציה מיידית עם הלקוח מבלי "לחפור" לו עם מידע לא רלוונטי. הלקוח הפוטנציאלי מקבל מספר פרטים רלוונטיים ומסקרנים בדף הנחיתה ומבצע את הפעולה אותה תכננו שיבצע.

כותרת טופס ליד בניית אתרים

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם