קצת עלינו וזה..

See Media הינו משרד פרסום דיגיטלי אשר הוקם כדי להוביל את תחום הפרסום הדיגיטלי באזור הצפון, מתוך ראייה חברתית למינופם של עסקים קטנים ובינוניים באזור, על מנת שאלו יוכלו לצמוח ולגדול ליעדים חדשים. את הסוכנות מובילים אנשי מדיה דיגיטלית שחיים ונושמים את העולם הזה בכל יום מחדש, מהקפה בתחילת היום ועד שעולים למיטה בסוף היום. 

מה חשוב לנו ב See Media?

השירות האישי שאותו מקבל כל לקוח שלנו, על מנת שנוכל לדעת מה קורה עם העסק שלו בכל זמן נתון כדי שנדע להגיב בזמן הנכון. הזמינות שאנו יכולים להעניק לבעלי העסקים מה שמוביל לדבר הבא והוא הרווח שלנו, לא, לא נדבר איתכם על הרווח הכספי שלנו. הרווח שמאוד חשוב לנו הוא ההצלחה של בעלי העסקים שעובדים איתנו. 

השאיפה שלנו

אנו רוצים לעזור לעסקים בצפון הארץ להתפתח, על מנת שיצליחו להיות שווי ערך לעסקים מתחומם במרכז הארץ. דרך הפרסום הדיגיטלי אנו בטוחים שנוכל לגשר על הפערים ונגרום להם להיות מובילים.

מי אנחנו וכזה

טיפה עליי: 
אני חולה להתעדכן על כל מה שקורה בעולם הפרסום הדיגיטלי! והאמת זה רק בגלל שאני מקדם אתרים בגוגל ומנהל מדיות חברתיות וקמפיינים, אחרת למה לי? הייתי יוצא לטייל. 

תכנון המחשבות שירוצו לאנשים בראש ושיניעו אותם לבצע את הפעולה אותה אני רוצה שיבצעו ברגע שיתקלו במהלך פרסומי שתכננתי עבורם, זה אתגר מטריף עבורי בכל פעם מחדש. 

סתם שתדעו עליי עוד קצת: 
- אני מאוהב בקב"ה ובמדינה שלנו! 
- לא מוותר על שום הזדמנות לצאת לטייל. 
- לא סובל את אלה שיוצרים מאחריהם פקק באורך הגלות 😈 
- עדיין רווק, אז אם יש לכם הצעה אשמח לשמוע.

  שיהיה לחיים,
דויד פלס | david palas
שותף / מנהל מדיה דיגיטלית
DSC03471
DSC03479
מי אני? מה אני? 
מתוך אהבתי הגדולה לעיצוב, הגעתי לעולם עיצוב הגרפי ובניית אתרים. את האהבה הזו תוכלו לראות בתהליך העבודה שלי מולכם (אם יתמזל מזלנו ונעבוד יחד) וכמובן בתוצאה הסופית שתקבלו. הקשר שלנו מתחיל מאיסוף המידע, הקשבה והבנת הצרכים שלכם כבעלי העסק ותוך מודעות גבוהה מאוד לאיכות הפרויקט. 

כבעל ניסיון של מאות שנות עיצוב (חחח סתם רק 10) שבאות לידי ביטוי בכל נגיעה שלי בפרויקטים השונים. המטרה שלי בעיצוב ובבניית אתרים היא להגיע לקשר רגשי הכי מדוייק, שיגרום ללקוח הפוטנציאלי שלכם להרגיש בנח עם העיצוב והתכנות הנכונים, על מנת שיהפוך ללקוח משלם שיחזור אליכם בשנית. 
כל פרויקט חדש שמגיע אליי גורם לידיים שלי לרקוד על המקלדת וליצור לכם את היצירה המושלמת שלכם. 

עוד קצת עליי וסיימנו.. 
- העיצוב הראשון שלי היה בגיל 13
- כל דבר שאני רואה אני בוחן אותו בצורה עיצובית קפדנית (לפעמים זה מעצבן אני יודע 🤗)
- לא מוותר על משחק ב xbox ברוב ימי השבוע!
אליאסף פרץ | eliasaf perets
שותף / מעצב ובונה אתרים